2415/116
Langbord af egetræ og fyrretræ, sarg med skuffer og blindskuffer. 19. årh.s slutning. H. 79,5. L. 220. B. 116.
Brugsslitage. Ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 8. april 2024
Vurdering
Hammerslag