12034/184
Senempire ramme af forgyldt træ. 19.årh.s første halvdel. Lysmål 36,5×28,5. Rammemål 46×37.
Afskalning og slid i det ene hjørne. Mindre defekter og håndteringsmærker.
Kunst, antikviteter & design, 20. august 2020
Vurdering
Hammerslag