2013/35
Langbord af massivt egetræ, balusterformede gavle hvorimellem fodliste. Barokform. 20. årh. H. 78. L. 240. B. 110.
Mindre brugsspor.
Ældre malerier, møbler og varia, 23. marts 2020
Vurdering
Hammerslag