2436/260
Årsbestik af forgyldt sterlingsølv med emaljearbejde. Georg Jensen. (27)
Bestående af: ske, gaffel og kniv 1979–1980 og 1992–1993 kniv og gaffel: 1989–1991 ske og gaffel 1981 kniv og ske 1982 ske 1973–1974 og 1976–1978.
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.
Vurdering
12 bud
903478 (Autobud) | ||
840878 | ||
903478 | ||
1083952 (Autobud) | ||
903478 | ||
1083952 (Autobud) | ||
903478 | ||
1083952 (Autobud) | ||
903478 | ||
1083952 (Autobud) | ||
903478 | ||
1083952 |