2436/​260

Årsbestik af forgyldt sterlingsølv med emaljearbejde. Georg Jensen. (27)

Bestående af: ske, gaffel og kniv 1979–1980 og 1992–1993 kniv og gaffel: 1989–1991 ske og gaffel 1981 kniv og ske 1982 ske 1973–1974 og 1976–1978.

Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.

I Lyngby
Vur­dering

4.000–6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

1083952 2.000 DKK