2119/353
Et par svenske Karl Johan taburetter af birketræ og bemalet træ med krydsformede ben. 19. årh. (2)
Proveniens: Erik Brandt.
Ældre malerier, møbler og varia, 10. maj 2021
Vurdering
Hammerslag
32 bud