1409/​1523

Et par femarmede nyrokoko kandelabra af forsølvet metal. 20. årh. H. 45 cm. (2)

Løse samlinger. Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.

Varia, 27. februar 2014

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag

1.500 DKK

1.500 DKK