1409/1523
Et par femarmede nyrokoko kandelabra af forsølvet metal. 20. årh. H. 45 cm. (2)
Løse samlinger. Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.
Varia, 27. februar 2014
Vurdering
Hammerslag