2050/795
Louis Weisdorf (f. 1936)
“Turbo 62”. Pendel af orangelakeret metal. Designet i 1965. Udført hos Lyfa. Diam. 33.
Stand
Brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Auktion
Moderne kunst og design, 8. december 2020
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
2 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|