2017/611
Uffe Christoffersen (f. Hellerup 1947)
Fire kompositioner. Alle sign. Uffe Christoffersen hhv. 83, 84. 1/45, 4/45, 7/45, 7/45. Litografier i farver. Bladstørrelser 54×68, 55×74, 53×58 og 53×57. Uindrammet. (4)
God stand.
Moderne kunst og design, 21. april 2020
Vurdering
Hammerslag