12115/​73

Dansk maler, 20. årh.

Opstilling med tulipaner i vase. Sign. Helge Jensen. Olie på lærred. 55×46. Rammemål 65×56.

Kunst, antikviteter & design, 15. april 2021

Vur­dering

1.000 DKK

Hammerslag