1851/1535
Tsuba, Higo Skole. Sign. Nyudo-Soten.
Proveniens: Finn Poulsen, Frederiksberg 1937–2016. Tsubaerne erhvervet i 1950–60erne.
wear.
Varia, 20. december 2018
Vurdering
Hammerslag
12 bud