12203/​217

Axel Salto (f. København 1889, d. Frederiksberg 1961)

To kompositioner fra “Galsindet Tyrk for Klare Øjne”. Usign. Litografier, 1935. Bladmål 32,5×23,5. (2)

Kunst, antikviteter & design, 20. januar 2022

Vur­dering

800 DKK

Hammerslag