2432/269
Carl Fischer (f. Vejle 1887, d. København 1962)
Opstilling med en blomst i krukke. Sign. Carl Fischer. Olie på træ. 31,5×22,5.
Enkelte meget minimale overfladiske ridser.
Vurdering
20 bud
1152900 | ||
816943 (Autobud) | ||
1152900 | ||
816943 (Autobud) | ||
1152900 | ||
816943 (Autobud) | ||
1152900 | ||
816943 (Autobud) | ||
1152900 | ||
816943 (Autobud) | ||
1152900 | ||
816943 (Autobud) | ||
1152900 | ||
816943 (Autobud) | ||
1152900 | ||
816943 (Autobud) | ||
1152900 | ||
816943 (Autobud) | ||
1152900 | ||
816943 |