2419/315
Kinesisk vægrelief af udskåret og forgyldt træ i form af blomstrende magnolia og fugle. 20. årh. 51×76.
Let brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 6. maj 2024
Vurdering
Hammerslag