12131/45
Louis Poulsen, tilskrevet
To hængende gennemgående afbrydere, bakelit og drejet træ. L. 9,5. Diam. 4,5. (2)
Almindelig brugsslitage, ridser og mærker.
Kunst, antikviteter & design, 5. august 2021
Vurdering
Hammerslag