2138/​1322

Louis Vuitton

“Sac Shopping” taske af brunt monogram kanvas, brune læderbesætninger, gyldne beslag, to skulderstropper, et stort rum, indvendig lynlåslomme og med brunt stof for. H. 32 x B. 26–49 x D. 14 cm.

Fremstår med alm. alders- og brugsslitage. Skjolder, mærker og ridser på læderbesætninger og beslag. Alle mål er cirkamål.

Smykker og Fashion, 22. september 2021

Vur­dering

4.000–5.000 DKK

Hammerslag