2426/​738

Axel Salto (f. København 1889, d. Frederiksberg 1961)

Komposition med rådyr. Sign. Salto. Litografi i farver. Lysmål 61×45.

Undersøgt i ramme. Let blegede farver.

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag

1.450 DKK

10 bud

915297 (Autobud) 1.450 DKK
890875 1.400 DKK
915297 1.350 DKK
890875 1.300 DKK
1145954 1.250 DKK
890875 1.200 DKK
1145954 1.150 DKK
207608 1.100 DKK
1145954 1.050 DKK
207608 1.000 DKK