12014/57
Per Kirkeby (f. København 1938, d. sst. 2018)
Komposition. Sign. Per Kirkeby København 18.11.92. Med dedikation “Til Ernst-Hugo” (Järegård). Tusch på papir. Lysmål 11,5×13. Rammemål 29,5×26.
Ramme med patina.
Kunst, antikviteter & design, 2. april 2020
Vurdering
Hammerslag
12 bud