1703/168
Et par kinesiske borde af udskåret hardwood med plader af sten. 19. årh.s slutning. H. 81. Diam. 42. (2)
Brugs- og alderstegn. Enkelte småskader.
Ældre malerier og møbler, 16. januar 2017
Vurdering
Hammerslag
17 bud