2431/2067
Eterna Matic, ref. 3925086 af doublé. Mekanisk værk med automatisk optræk. Forgyldt lænke med foldespænde. Omkreds ca. 17 cm. Ø 18 mm. 1960'erne.
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage. Uret fungerer, men der garanteres ikke for funktionaliteten.
Eftersyn
I
Lyngby
Auktion
Kategori
Sælges
Vurdering
Næste bud
Dit maksbud
Levering
Levering i USA fra
Log ind for at se den nøjagtige pris for levering til din adresse.