12031/158
August Dencker (f. København 1882, d. 1942)
Landskab. Sign. Aug. Dencker, 1951. Olie på lærred. 70×100.
Behov for let overfladerensning.
Kunst, antikviteter & design, 30. juli 2020
Vurdering
Hammerslag