2441/232
Ubekendt maler, ca. 1900
Blomstersælgere på Højbro Plads. Sign. monogram. Olie på lærred. 49×42.
Behov for let overfladerensning. Mindre krakeleringer.
Fra
i
Vurdering
1158578 | ||
897621 | ||
998214 | ||
853208 |