2017/665
Tonning Rasmussen (f. Horsens 1936, d. Rønne 2023)
“Breve fra Portugal”. Alle sign. Tonning Rasmussen, 77/100. Mappe med fem litografier i farver. I original portofolio. (5)
Minimale folder.
Moderne kunst og design, 21. april 2020
Vurdering
Hammerslag
22 bud