2004/507
Carl-Henning Pedersen (f. København 1913, d. sst. 2007)
Figurkomposition. Sign. Carl-Henning El O ..... Det Røde Hav, 2001. Akvarel på papir. Bladstørrelse 51×32.
Dette emne handles i fuldmoms
Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design (udskudt), 23. januar 2020
Vurdering
Hammerslag