2331/118
Ubekendt maler, 19. årh.
En nøgen kvinde og mand. Sign. V.B. Olie på træ. 44×59.
Behov for let overfladerensning. Mindre revne i træet.
Ældre malerier, møbler og varia, 31. juli 2023
Vurdering
Hammerslag