2108/564
Troels Wörsel (f. Århus 1950, d. Køln 2018)
Tre kompositioner. To er sign. T. Wörsel, hhv. Feb 81 og Nov. 81. Olie på papir. Bladstørrelse 61×46 cm. Uindrammede. (3)
Lidt håndteringsmærker.
Moderne kunst og design, 23. februar 2021
Vurdering
Hammerslag
36 bud