1738/1595
Samling Dalar heste af bemalt træ. Sverige 20. årh. H. 3–19 cm. (14)
Proveniens: Birgit og Bent Wolstrups Samling
Fremstår med alders- og brugsslitage. Flere med afslag.
Varia (udskudt), 28. september 2017
Vurdering
Hammerslag
37 bud