2427/​560

Mario Marenco (f. 1933, d. 2019)

“Sapporo”. Sofagruppe af eg bestående af tre-personers sofa og et par lænestole betrukket med brunt skind. Udført hos Mobilgirgi, Italien. 1970'erne. L. 206. (3)

Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker.

I Aarhus
Vur­dering

12.000–15.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?