2413/288
Et par Næstvedstager af patineret messing, balusterformede stammer på runde, let hvælvede fodstykker. Barok form. 20. årh. H. 17. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 25. marts 2024
Vurdering
Hammerslag