12144/176
AJ Royal. Pendel med skærm af hvidlakeret aluminium. Formgivet i 1958. Fremstillet hos Louis Poulsen. Diam. 50.
Ingen fejl og mangler. Lettere brugsspor.
Kunst, antikviteter & design, 4. november 2021
Vurdering
Hammerslag
19 bud