2108/705
Helen Schou (f. Frederiksberg 1905, d. Charlottenlund 2006)
Hesthoved. Sign. Schou. Bronze. H. 19. Hæfte medfølger.
Mindre overfladeridser.
Moderne kunst og design, 23. februar 2021
Vurdering
Hammerslag
19 bud