2043/​297

Fransk kaminspejl i ramme af forsølvet træ. 19. årh.s midte. H. 60. B. 80.

Normal brugsslitage. Enkelte ridser og mærker. One piece is missing on the left corner.

Ældre malerier, møbler og varia, 19. oktober 2020

Vur­dering

4.000–6.000 DKK

Hammerslag

2.300 DKK

(Autobud) 2.300 DKK
2.200 DKK
2.100 DKK
2.000 DKK