2043/297
Fransk kaminspejl i ramme af forsølvet træ. 19. årh.s midte. H. 60. B. 80.
Normal brugsslitage. Enkelte ridser og mærker. One piece is missing on the left corner.
Ældre malerier, møbler og varia, 19. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag