2043/​297

Fransk kaminspejl i ramme af forsølvet træ. 19. årh.s midte. H. 60. B. 80.

Normal brugsslitage. Enkelte ridser og mærker. One piece is missing on the left corner.

Ældre malerier, møbler og varia, 19. oktober 2020

Vur­dering

4.000–6.000 kr.

Hammerslag

2.300 kr.

(Autobud) 2.300 kr.
2.200 kr.
2.100 kr.
2.000 kr.