1710/1635
Fransk Louis Philippe bordlampe af forgyldt bronze, støbt med kæmninger og bladværk. 19. årh. H. inkl. montering 68.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Varia, 9. marts 2017
Vurdering
Hammerslag