Foto endnu ikke klar
1514/63
Dansk maler 19. årh
Marine med Kronborg i baggrunden. Sign. C. F. Olie på Lærred. 20×32.
Behov for let overfladerensning.
Ældre malerier og møbler, 30. marts 2015
Vurdering
Hammerslag