2103/348
Terrin af porcelæn, dekoreret i farver og guld med blomster, i siderne snoede hanke. Kgl. P. 19. årh. H. 26. Diam. 26.
Slitage på guld.
Ældre malerier, møbler og varia, 18. januar 2021
Vurdering
Hammerslag