2427/512
Bárdur Jakupsson (f. Tórshavn)
Komposition. Sign. Bá Jakupsson 17. Olie på lærred. 80×70.
Vurdering
Hammerslag
973059 | ||
878932 (Autobud) | ||
973059 | ||
878932 | ||
973059 (Autobud) | ||
878932 | ||
973059 | ||
1129211 |