2131/6
Et par store fransk kandelabre af forgyldt bronze. Rokoko form, 19. årh. H. 56. Diam. ca. 30. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 2. august 2021
Vurdering
Hammerslag
17 bud