2045/​407

Skrin af delvis bemalt fyrretræ, 18/19. årh. H. 20. B. 50. D. 48.

Ridser og mærker. Brugsslitage. Nøgle medfølger.

Ældre malerier, møbler og varia, 2. november 2020

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag