2045/407
Skrin af delvis bemalt fyrretræ, 18/19. årh. H. 20. B. 50. D. 48.
Ridser og mærker. Brugsslitage. Nøgle medfølger.
Ældre malerier, møbler og varia, 2. november 2020
Vurdering
Hammerslag