1912/​9000

Svensk bakkebord af hvidmalet træ, Gefle plade af fajance. Sign. Frost, 1946. 20. årh. H. 66. L. 72. B. 50.

Brugsslitage. Plade med mindre krakkeleringer.

Selected, 18. marts 2019

Vur­dering

8.000–10.000 DKK

Hammerslag