2439/831
Dansk snedkermester
Stor montre af teak. Sider og front af glas. Bagbeklædning af fyrretræ. H. 240. B. 96. D. 50.
Dette emne handles i fuldmoms
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser, mærker, hak og afslag. Hylder mangler. Dør låst, nøgle medfølger ikke.
Vurdering
1125598 |