1822/29
Christian Eckardt (f. København 1832, d. sst. 1914)
“Parti af Nyborg Fjord ved Slipshavn”. Sign. C. E. Olie på lærred. 31×49.
Behov for rensning.
Ældre malerier og møbler, 28. maj 2018
Vurdering
Hammerslag