2446/2026
Givenchy
Armbåndsur af forgyldt stål, Ref. GV.5202M. Quartz værk med datovisning. Givenchy-rem med C-spænde af forgyldt stål. Ø 44 mm. 2010'erne.
Fremstår med mindre alders- og brugsspor. Der garanteres ikke for funktionaliteten. Trænger til nyt batteri.
Vurdering