11917/43
Kunstnerens selvportræt. Tryksign. Radering på papir. 35,5×30,5.
Proveniens: Viggo Berg Kunsthandel Skagen
Sælger oplyser: Let gulnet. Enkelte pletter.
Kunst, antikviteter & design, 27. april 2019
Vurdering
Hammerslag