11917/​43

P. S. Krøyer

Kunstnerens selvportræt. Tryksign. Radering på papir. 35,5×30,5.

Proveniens: Viggo Berg Kunsthandel Skagen

Sælger oplyser: Let gulnet. Enkelte pletter.

Kunst, antikviteter & design, 27. april 2019

Vur­dering

800 DKK

Hammerslag

420 DKK

420 DKK
400 DKK