12040/194
Ubekendt maler, 20. årh.
Figurkomposition. Sign. S. E. 69. Olie på lærred. 80,5×65,5. Uindrammet.
Lærred bør strammes op. Enkelte mindre afskalninger.
Kunst, antikviteter & design, 1. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag