1947/174
Orientalsk tæppe i klassisk Bidjar design. 21. årh.(Ubrugt). 246×190.(2025)
Fremstår med flere mindre mølskader.
Ældre malerier, møbler og varia, 18. november 2019
Vurdering
Hammerslag
15 bud