12124/41
Ubekendt kunstner
Siddende ung kvinde. Usign. Figur af gips. Nr. 1054. 20. årh. H. 26.
En anelse gulnet på bagsiden. (ikke forsøgt fjernet).
Kunst, antikviteter & design, 17. juni 2021
Vurdering
Hammerslag