2009/​780

Dansk møbeldesign

Cirkulært sofabord af massiv eg. H. 55. Diam. 90.

Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Overfladeridser og mærker.

Moderne kunst og design, 25. februar 2020

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag

1.000 DKK

1.000 DKK