2014/824
Christopher Galvin-Harrison (f. Birmingham 1956)
“The pair from paradise”. Sign. på bagsiden Christopher Galvin-Harrison, 1991. Olie på lærred med applikation af sort velour. 178×152.
Moderne kunst og design, 31. marts 2020
Vurdering
Hammerslag