2108/514
Louis Poulsen
Et par overskærme af patineret kobber til “Søndergaard Park Lygten”. Udført hos Louis Poulsen. Diam. 70. (2).
Alders- og brugsslitage, herunder ridser, mærker og skævheder. Nyere ledning monteret. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Moderne kunst og design, 23. februar 2021
Vurdering
Hammerslag
14 bud